Šikovný zajko

V zajkovom svete je všetko pestré a hravé.

Priprav sa na veselé príhody a veľa zábavy.

 

Zajko bol stále veľmi akčný a nechýbal tam, kde sa niečo dialo. Si pripravený na spoločné dobrodružstvo? Spoznáme spolu farby dúhy a rozcvičíme si pršteky. Stretneme dobrých kamarátov na farme, napečieme si chrumkavé koláčiky a potom sa vyberieme do záhrady. Tam nás čakajú mrkvičky a počítanie. Ale pozor! Vlk je stále v strehu a snaží sa nás dobehnúť…zachráni nás ujo poľovník?

Zajačik

Prežite vlastné príbehy na farme spolu so šikovným zajkom.

Zajačik býva na farme, kde má veľa možností na rôzne aktivity a zábavu. Len šikovné pršteky dokážu zapliesť jeho skladačku a popri zábave ťa naučí aj farby dúhy.

Najlepší zajkoví kamaráti boli stále na farme. Kravička, ovečka, ale aj malé kuriatko a koník sú tí najlepší spoločníci. Na prstoch detí ožívajú rôzne príbehy z farmy. Aký dnes vytvoríš Ty?

Hop – skok! a už sme v kuchyni. Zajko s kamarátmi poriadne vyhladol a tak im s radosťou napečieme chrumkavé koláčiky. Naučíme sa pritom niečo nové, poznáš geometrické tvary?

Po chutnom občerstvení hopsáme do záhradky, kde nás už čakajú mrkvičky. Schovať ich nie je jednoduché. Rátajme spolu, koľko mrkvičiek nám zajko skryje. 1,2,3…

Veselú zábavu nahradí strach, daj si pozor, kamarát! Prichádza vlk! brúsi si na zajka svoje veľké zuby, ale ujo poľovník bol stále náš priateľ, zavoláme ho, určite nás nesklame!