Viac info

INTERAKTÍVNA DETSKÁ HRAČKA

Naším cieľom bolo vytvoriť produkt, ktorý dieťa zaujme, a zároveň to nebude iba pekná detská hračka. V spolupráci s odborníkmi na detskú pedagogiku a Montessori sme začali šiť originálne dizajnové Quiet booky, ktoré obsahujú množstvo prvkov dôležitých pre rozvoj vašich ratolestí. Interaktívne detské knižky Piqipi boli vytvorené na to, aby si nielen získali pozornosť dieťaťa, ale ho aj zabavili a pomohli rozvíjať jeho zmýšľanie a jemnú motoriku.

Gombíky, zipsy, šnúrky... ktorý drobec by odolal? Naše knižky poskytnú detičkám možnosť zahrať sa s rôznymi druhmi materiálov a predmetov, a pritom sa vzdelávať. Môžu skladať puzzle, hrať sa s písmenkami, s číslami, s rôznymi geometrickými tvarmi, a to všetko v kvalitne prepracovanej knižke bez slov.

V Piqipi veríme, že deti sú prirodzene tvorivé a ich fantázia nemá hraníc. Skúste im dať do rúk našu knižku a uvidíte, že nebudú potrebovať návod na jej použitie. Dovoľte im objavovať nové príbehy, a pri tom rozvíjať svoju zvedavosť a motorické schopnosti. Knižky sú vhodné pre deti od 3 rokov, takže sú skvelou prípravou na škôlku, ba dokonca aj školu.

Handmade with Love

Piqipi knižky sú výsledkom precíznej ručnej práce. Každý jeden použitý doplnok je vyrábaný z testovaných a kvalitných materiálov, vďaka čomu vieme zaručiť bezpečné hranie.

Každá má svoj príbeh

Quiet book Piqipi nemusíte vopred vyskladať. Všetky naše edície sme dôsledne ušili tak, aby bola každá strana originálna a zaujímavá.

Zábavná abeceda

Súčasťou každej knižky sú 3 sady abecedy so suchým zipsom, takže je len na vás, či bude na obale meno Rapunzel, Emka, Peťko alebo princ Hans.

Všetky edície skladom

Páči sa vám naša textilná hračka? Vyberte si ktorúkoľvek edíciu a my vám ju pošleme najneskôr do 48 hodín.

Pre chlapcov. Pre dievčatá. Pre všetkých.

Edícia Opička

Edícia Opička je inšpirovaná detskou zvedavosťou. Má rada všetko farebné, žiarivé, miluje gombíky a zbožňuje pizzu. Spoznajte s ňou tajomstvá tropického ostrova, navštívte cirkus a jeho obyvateľov alebo chytajte pestrofarebné rybky pod morskou hladinou.

Edícia Šteniatko

Deti milujú psíkov! A toto šteniatko bude milovať celá rodina. Vyberte mu meno, pripnite obojok, dajte maškrtu a ono vás za odmenu naučí množstvo nových vecí. Nečakajte obyčajné šteniatko. Zoznámte sa s tým najmúdrejším v interaktívnom svete Piqipi.

Edícia Zajko

Pripravte sa na pestrofarebný výlet na farmu! V edícii Zajko na vás čaká množstvo hier a úloh, vďaka ktorým si vaši drobci precvičia nielen pršteky, ale aj myslenie. Geometrické tvary, hry s číslami, šnúrky či gombíky, to je nekonečný svet zábavy, ktorým je aj tento Quiet book Piqipi.

Edícia Dievčatko

Knižka, ktorú si v okamihu zamiluje nejedna malá slečna. Je plná doplnkov, dekorácií, šnúrok, stužiek a všetkého, čo majú dievčatká rady. Nechýbajú hravé strany s kuchynkou, práčovňou či šatník plný oblečenia.

Edícia Chlapček

Máte doma zvedavého výmyselníka? Stále chce niečo rozoberať a objavovať? Potom je táto edícia ušitá pre neho! Vďaka tejto knižke sa každý chlapček môže nachvíľu stať opravárom áut, riadiť dopravnú situáciu či chytať zlatú rybku.

Piqipi je hračka, ktorú deti milujú. To dokazuje naše ocenenie ABSOLÚTNY VÍŤAZ v súťaži HRAČKA ROKU 2017 a dizajn nominovaný v Red Dot Award